Omtale fra forlaget
Et forsvunnet kunstverk fra middelalderen blir donert anonymt til Nasjonalbiblioteket i Oslo. Jakten på giveren avdekker allianser som flerrer glansbildet av den norske motstandskampen, og utløser et dødelig kappløp. Noen har alt å vinne på at hemmeligheten bak kunstverket avsløres. Andre har alt å tape. «Glimrende thriller om mørke hemmeligheter hos nasjonens helter.» - Sven Egil Omdal, Stavanger Aftenblad
Forlag Cappelen Damm
Utgivelsesår 2015
Format Lydfil
ISBN13 9788202491321
EAN 9788202491321
Serie Erik Engum og Rakel Maier (1)
Genre Krim
Språk Bokmål
Utgave 1
Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!
Ingen diskusjoner ennå.
Start en diskusjon om verket Se alle diskusjoner om verket55 bokelskere følger dette verket.
Se alle bokelskere som følger dette verketSkjønnlitteratur og sakprosa.
Her er ei liste over krimseriar, som følger same hovuderpersonen gjennom fleire bøker. Lista inneheld bøker eg har lese eller held på å lese. Kvar serie er representert ved den første boka i serien.
Her er en kronologisk oversikt over bøker jeg har lest i år.