2017
Ingen favoritt
Ingen omtale
Omtale fra forlaget
Når millioner på kontoer, sex og kokain ikke lenger er nok ... Hans Ecker, som er dømt til 10 års fengsel, sitter i en fangetransport på vei fra Kumla fengsel da bilen blir stoppet og vaktene brutalt skutt. Men Eckers glede over friheten erstattes snart med frykt. Den som skjøt vaktene er ingen ringere enn Christopher SilfverBielke. Og hvem vet hvilke planer han har for Hans Ecker, Veronica og babyen deres. Naboen er den andre boken i serien om Christopher Silfverbielke.
Forlag Cappelen Damm
Utgivelsesår 2017
Format Heftet
ISBN13 9788202566876
EAN 9788202566876
Serie Christopher Silfverbielke (2)
Genre Thrillere
Språk Bokmål
Sider 542
Utgave 1
Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!
Jeg trodde jeg ikke kom til å like denne boka, særlig ikke bedre enn nummer en, men det gjorde jeg! Litt mye sex, men det er en kul og rå bok med fart og spenning.
Ingen diskusjoner ennå.
Start en diskusjon om verket Se alle diskusjoner om verket