Alle disse bøker som kom inn i mit hjem, lite visste jeg at de skulle forbli uleste... Men i år, dere. I år skal jeg komme meg igjennom en liten brøkdel!

Ingen umulighet, langt i fra, samtlige bøker ØNSKER jeg å lese. Det er et bra utgangspunkt!

Vel. Utenom Silmarillion. Den gir meg akutt angst.


Godt sagt! (4) Varsle Svar

Viser 3 svar.

Looking for Alaska, av John Green 16/01

1 lest, 15 gjenstår

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Jeg har også som mål i 2017 å lese mer av de bøkene jeg har i bokhylla mi istedet for å låne masse bøker fra biblioteket som da blir prioritert. Jeg fortsetter nok å låne fra biblioteket men skal forsøke å begrense meg. Veldig artig liste, du skriver morsomt! Lykke til med lesingen :)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Takk for det :) Jeg er ikke så flink til å oppsøke biblioteket som jeg gjerne skulle vært, det er ofte bøker i min ringe postkasse, og da blir dørstokkmila litt for lang. - Men noe av det fineste jeg vet er å - på nettopp biblioteket - plukke ut en vilkårlig bok og forhåpentligvis oppdage en skatt jeg ellers ikke ville fått med meg. Godt nytt leseår!

Godt sagt! (1) Varsle Svar
Solum Bokvennen - STORT BOKSALG! Over 350 titler fra 40,-

Sist sett

Bjørg Marit TinholtHarald KkriraKristine LouiseHeidiAvaLaddenalpakkaOleSolveigEvaBørge Nordbøanniken sandvikKirstenHilde H HelsethAnne-Stine Ruud HusevågBente L.Sigrid Blytt TøsdalCarolineVannflaskeSynnøve H HoelHelenemarvikkislittymseBeate KristinEvaTine SundalJohn LarsenJannaLeseberta_23Cathrine PedersenBjørn SturødDolly DuckOda Marie HTone HAstrid Terese Bjorland SkjeggerudBente NogvaGodemineMads Leonard HolvikG L