Omtale fra forlaget
Forlag Aschehoug
Utgivelsesår 2024
Format Innbundet
ISBN13 9788203451898
EAN 9788203451898
Serie Kongeriket (2)
Språk Norsk bokmål
Sider 442
Utgave 1
Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!
Triller en svak femmer på denne. Stor underholdningsverdi, men det dras på litt i overkant enkelte ganger.
Knapt nok ingen forfattere fascinerer meg slik som Nesbø. Kongen av Os er en mørk og dyster roman. Jeg lever meg inn i bygda og folkene som bor der. Anbefales på det sterkeste!
Tar av meg hatten for Jo Nesbø! Elsker disse bygdeskildringene. Hørt som lydbok. Skader ikke boken at det er Harr som leser den. Han tilfører boken det lille ekstra.
Ingen diskusjoner ennå.
Start en diskusjon om verket Se alle diskusjoner om verketHeilo. Fjellets ensomme fugl, tynn og alvorlig. En fugl som følger deg når du er ute og går, passer på deg, men alltid på trygg avstand. Som om den er for redd til å få seg en venn, men likevel trenger noen som lytter når den synger om sin ensomhet.