Jeg fortsetter italienskoppfriskningsprosjektet. Etter Napoli-kvarteten har nå gått løs på La vita bugiarda degli adulti / Voksnes løgnagtige liv – også av Ferrante, men denne har jeg ikke lest/hørt før. Koser meg :-)

På Kindlen har jeg Skjønne verden, hvor er du av Sally Rooney, som jeg regner med å bli ferdig med i dag. Neste ut blir Svanesang, den nye til Nikolaj Frobenius, tror jeg.

Er også i gang med Den siste overlevende er død av Mattis Øybø og lydboken The Miniaturist av Jessie Burton og – får se om jeg kommer videre i en av dem.

Fortsatt god helg, alle!

Godt sagt! (5) Varsle Svar

Viser 2 svar.

Kjekt med språkoppfriskning og wow at du leser på original språket, må jeg si. Hvordan er den nye boka til Rooney faller den i smak? Spennende. Ha en god helg :)

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Da er jeg ferdig med Skjønne verden, hvor er du av Sally Rooney. Brukte lang tid på å komme inn i den. Likte romanen, men ikke like godt som Alle andre.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

TanteMamieBente NogvaNicolai Alexander StyvemarvikkiskntschjrldStig TBeathe SolbergDemeterIna Elisabeth Bøgh VigrePiippokattaKirsten LundJulie StensethMarenGitte FurusethBerit RSolveigTorill RevheimTine SundalTore HalsaAnniken RøilSt. YngheadAnn ChristinTherese HolmBjørg Marit TinholtSolKarina HillestadAnneWangIngvild SRandiAJakob SæthreKarin BergEirin EftevandmarithcEster SIreneleserHedvigGro-Anita RoenHelge-Mikal HartvedtMarianne  SkageVibeke