Jeg fikk ikke helt taket i denne. Hovedtrekkene i historien er enkle å følge, men jeg synes mye av språket innimellom er svevende og for abstrakt. Og dermed ble jeg hverken dratt inn i historien eller grepet av sjebnene.
Terningkast 3.

Godt sagt! (1) Varsle

Viser 1 svar.

Jeg er veldig enig, lurer på om det er oversettelsen som ikke er helt god, siden jeg har hørt en del bra om den på engelsk.

Godt sagt! (1) Varsle

Sist sett

Morten BolstadmarvikkisLaddenMads Leonard HolvikEivind  VaksvikTove Obrestad WøienMarie HolterKirstenRavnStig TKjell F TislevollAnneWangBjørg L.SolNina SolåsTine SundalSigrid NygaardHarald KHildeE .DemeterelmeGodemineTonePiippokattaDagfinn JakobsenToveChristofferTatiana WesserlingGeir SundetKaramasov11Julie StensethDaffy EnglundReidun SvensliHelena EgretemorAnne Berit GrønbechEvaAnniken RøilIngeborg GTone H