Jeg selv har nok av kokebøker. Ser at 59 av medlemmene her den i bokhyllen sin. Har sett han i aksjon på BBC Food. Han må være veldig kreativ, for han lager mat både her og der i landet - ute og inne. Tror BBC Food startet august 2008. Har sett meg mett mang en gang hehe.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 2 svar.

Har hatt 10 år deltid i restaurantbransjen i Oslo, bra steder. Mat og vin er stor interesse. Ser alt jeg kommer over av matprogrammer, og har kun fått lagt ut en liten del av de bøker jeg har om tema. Bøkene brukes som inspirasjon. Og Viestad sin har vi brukt mye til å lære basics.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Da vet jeg hvem jeg skal spørre dersom det er noe helt spesielt. (Tok husmorskolen i sin tid).

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Tine SundalTore HalsaAnniken RøilSt. YngheadAnn ChristinKirsten LundPiippokattaTherese HolmBjørg Marit TinholtSolNicolai Alexander StyveKarina HillestadAnneWangIngvild STorill RevheimRandiAJakob SæthreKarin BergEirin EftevandMarenmarithcEster SIreneleserHedvigBeathe SolbergGro-Anita RoenHelge-Mikal HartvedtMarianne  SkageVibekeAndré NesseVariosaSiv ÅrdalIngebjørgHarald KSigrid Blytt TøsdalSissel ElisabethHilde Merete GjessingMads Leonard HolvikEllen E. MartolBirka