Da fikk jeg registrert enda en bok jeg har lest og ikke notert i systemet. Leste den for noen år siden av nysgjerrighet og ser i mine notater at jeg har omtalt den som noe middelmådig og suspekt. Litt spennende er det likevel å lese slikt,(jeg har historie i fagkretsen min) men Heyerdahl fikk mye negativ kritikk og "motbør" med sine hypoteser her.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Ja, - det er det jeg vet, og derfor blir jeg litt ekstra interessert i å lese den selv. Alle har sine kjepphester å passe;)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

siljehusmorEli HagelundAlexandra Maria Gressum-KemppiKirsten LundAstrid Terese Bjorland SkjeggerudDemeterTanteMamieStig TTone HAud Merete RambølSynnøve H HoelBenedikteIna Elisabeth Bøgh VigreBente NogvaGrete AastorpJulie StensethLene AndresenNinaEllen E. MartolElin SkjerengTatiana WesserlingKarin BergKari FredriksenMorten MüllerMartinmarithcGeir SundetEvaNorahFindusTone SundlandmarvikkisKristine LouiseAnniken RøilAnne-Stine Ruud HusevågEgil StangelandEmil ChristiansenHilde H HelsethPia Lise SelnesHarald K