Som jeg skulle sagt det selv. En fantastisk bok hvor du tar deg selv i å tenke på personene i boken i lang tid etterpå. Satt nesten igjen med en tomhetsfølelse da jeg var ferdig med siste side. Anbefales på det sterkeste.

Godt sagt! (4) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Hørte den på lydbok, og det ble veldig spesielt siden de tre hovedpersonene hadde egne stemmer, og disse passet godt til teksten. Det verste er at det ikke er lenger siden enn at jeg kan huske en del av dette fra TV og radio. Vi er heldige som bor i Norge.

Godt sagt! (2) Varsle Svar
Solum Bokvennen - STORT BOKSALG! Over 350 titler fra 40,-

Sist sett

Arne SjønnesenSolveigStig TLaddenMarteLilleviBenedikteEvaGunillaAnne-Stine Ruud HusevågToveNikkaTove Obrestad WøienHilde H HelsethmarvikkisMyStoryBjørg Marit TinholtHarald KkriraKristine LouiseHeidiAvaalpakkaOleEvaBørge Nordbøanniken sandvikKirstenBente L.Sigrid Blytt TøsdalCarolineVannflaskeSynnøve H HoelHelenelittymseBeate KristinTine SundalJohn LarsenJannaLeseberta_23