Omtale fra forlaget
Ny sjarmbombe av en ungdomsbok fra
kritikerfavoritten Becky Albertalli.
17 år gamle Molly Peskin-Suso er ukysset og frustrert. Hennes lesbiske tvillingsøster Cassie har stadig nye forhold, men Molly har ikke like lett for det. Og når drømmegutten endelig er innenfor rekkevidde, har hun plutselig fått forvirrende følelser for nerden Reid. Kjærligheten er ikke lett, og særlig ikke første gang.
Becky Albertalli smeltet både lesernes og anmeldernes hjerter med den snart filmaktuelle «Simon og homo sapiens-agendaen». Hennes nye roman er like sjarmerende - en skikkelig dose leselykke for unge voksne!
«Den mest sjarmerende ungdomsboka jeg har lest på lang tid.» Terningkast 6. Marie L. Kleve, Dagbladet om «Simon og homo sapiens-agendaen»
Forlag Kagge
Utgivelsesår 2017
Format Innbundet
ISBN13 9788248920212
EAN 9788248920212
Språk Bokmål
Utgave 1
Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!
Ingen diskusjoner ennå.
Start en diskusjon om verket Se alle diskusjoner om verketOg det er verdens ende og verdens begynnelse, og vi er 17 år.
Det er fantastiske greier.