Omtale fra forlaget
Tre kvinner, som alle er knyttet sammen. Jojo Harvey er en litterær agent med store ambisjoner, men da en ny kollega kaprer millionkontrakten, får hun problemer. Og bedre blir det ikke da hun forelsker seg i sjefen, som uheldigvis er gift. Lily Wright er en av Jojos forfattere. Hun har skrevet en bestselger, men så setter skrivetørken inn. Og forskuddet for neste bok har hun alt brukt på drømmehuset hun har kjøpt sammen med sin elskede Anton. Gemma Hogan er en profesjonell festfikser. Hun var tidligere Lilys bestevenninne – helt til Lily stjal hennes elskede Anton. Nå er hun singel, men bundet til et nervevrak av en mor.
Forlag Cappelen Damm
Utgivelsesår 2025
Format Lydfil
ISBN13 9788202866402
EAN 9788202866402
Språk Bokmål
Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!
[...]og hver gang han kom stengte jeg meg inne. Men en gang hørte jeg - til og med gjennom ørepluggene - at han lo, og det føltes som å bryte opp et benbrudd.
381 bokelskere følger dette verket.
Se alle bokelskere som følger dette verketLiker i utgangspunktet ikke å selge bøkene mine, men når man bor i en leilighet på 50 kvadratmeter MÅ det jo bli fullt en gang;) Bøkene er lest, altså brukt:) Kan hentes i Trondheim, eller sendes hvis kjøper betaler porto.