Omtale fra Den Norske Bokdatabasen
Den fjerde boken om Aurora.
Omtale fra forlaget
Aurora føler seg i veien fordi mamma og pappa krangler - pappa har nemlig fått tilbud om jobb tre dager i uken på universitetet, og noen må jo se etter barna. Men pappa ordner med dagmammaer. Onkel Brande kommer to dager og mormor én. Aller helst vil mormor at Aurora og Sokrates skal komme til henne, for hun er så lite glad i heis. Noen ganger føler Aurora seg oversett også, særlig når pappa lærer Nusse å spille piano, men han vet å gjøre det godt igjen. Brit-Karen er ikke glad for at de skal flytte, selv om det bare er til naboblokken, og Aurora foreslår å kidnappe henne, så kan hun bo i Auroras klesskap. Mormor får endelig tatt sertifikat - i hemmelighet, og alle samles til slutt i universitetets aula når pappa skal forsvare doktoravhandlingen sin.
Leveringstid 1-2 uker (Print-on-Demand).
Forlag Gyldendal
Utgivelsesår 2017
Format Innbundet
ISBN13 9788205507425
EAN 9788205507425
Serie Aurora (4)
Språk Norsk bokmål
Sider 131
Utgave 3
Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!
Ingen diskusjoner ennå.
Start en diskusjon om verket Se alle diskusjoner om verketBøker ikke lest for en leseutfordring. Klarte å få plass til 24 av 33 bøker på 'leser' hylla på en leseutfordring.