Jeg har lest alle bøkene unatatt den siste, som jeg venter på at skal komme ut, på engelsk. Det jeg vil si er at dette er en helt grei serie, så selvom dere ikke likte den første og kanskje til og med ikke den andre, så er det bare å fortsette :D jeg syns bok nummer to var litt skjedelig, men det ble bedre etter den :D så bare fortsett med serien.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Jeg synes eneren er ok, men at de som følger etter er grusomme (leste bare til bok tre, som jeg måtte pine meg gjennom)! Ever er rett og slett den dårligste heltinnen jeg har vert borti i ya sjangeren. Hun stoler jo ikke på noen, hører ikke på noen og konsekvensen er at hun roter ting mer og mer til. Så prøver hun å fikse problemene og roter ennå mer.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Tine SundalAgnesVannflaskeHarald KKirsten LundHildeHeidi HoltanEster SAnne-Stine Ruud HusevågToveNicolai Alexander StyveTone Maria JonassenSilje HvalstadIngeborg GJohn LarsenKristin_Sigrid Blytt TøsdalEirin EftevandHilde Merete GjessingHilde H HelsethIngunn SsiljehusmorTove Obrestad WøienJoakimVibekeLene AndresenDaffy EnglundKorianderBjørg L.Aud Merete RambølAstrid Terese Bjorland SkjeggerudElisabeth SveeStein KippersundEli HagelundNinaMorten JensenalpakkaEirik RøkkumPiippokattaBeathe Solberg