Selvbiografisk bok om schizofren pike. Fantastisk god! Og den burde være obligatorisk lesing for alle som kjenner noen med schizofreni.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 1 svar.

En av de første bøkene jeg leste som handlet om psykisk helse, har hele tiden vært en bok jeg har kommet tilbake til gang på gang. Selvom jeg har lest den flere ganger, så er det akkurat som om jeg oppdager noe nytt hver gang... den fenger og får deg til å tenke.

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Sist sett

Trude JensenElla_BMorten MüllerArne SjønnesenAnne-Stine Ruud HusevågBjørg L.gretemorLaddenRonnyLailaTanteMamieStig TSynnøve H HoelIrene RognmoHarald KKristinbenedikteleserAnette STine SundalNorahKirstenIreneleserEivind  VaksvikJulie StensethBookiacAvaJanne Kristin HøylandLinda NyrudFrode TangenPiippokattaLisbeth Marie UvaagalpakkamarithcLinnAELilleviHilde H HelsethBertyIna Elisabeth Bøgh VigreVannflaskeingar h