Baugstø kombinerer historiske fakta med fiksjon og blander store, viktige hendelser med personlige tragedier på en medrivende måte.

Boka kan leses som en slags krimroman med to mysterier. Det ene handler om en tilsynelatende politisk motivert brannstiftelse, det andre om en familie som går i oppløsning. Hva var det egentlig som skjedde? Hvem har skylda? Og hvilke motiver hadde de? Voffor gör dom på detta viset?

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

DemeterIngvild SKirsten LundChristofferRisRosOgKlagingBerit RBur1Linda NyrudRonnyRalingsformidlerneFarfalleEllen E. MartolIngeborg GEvaTanteMamieAnne-Stine Ruud HusevåguanonymbrukersvarteperBård StøreVannflaskeJan Arne NygaardDolly DuckVibekeKjerstiHeidi BsveinTrygve JakobsenJulie StensethVidar RingstrømSilje BorvikHilde MjelvaHelena EmarvikkisPirellisiljehusmoringar hKathinka HoldenBenedikteLea HiorthSol