Har skrevet før, men vil tillegge at jeg skal prøve å bruke mindre penger på bøker og lese mer.

Godt sagt! (3) Varsle Svar

Viser 3 svar.

Interessant kombinasjon, det der. Klarer du det?

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Mesteparten av de bøkene jeg kjøper er månedens bok i bokklubben og derfor betaler jeg mellom 300- 400 kr pr bok. Må bli flinkere til å avbestille;) Kan jo kjøpe eldre bøker, brukte bøker og først og fremst lese alle dem jeg har som jeg ikke har lest enda.

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Du gjør lurt i å kjøpe brukte bøker, der kan du spare ganske mange penger. Men det kommer ja an på smaken da, hvis du bare vile lese helt nye ferske bøker er det ikke like lett å finne de som brukte. Med en gang bøkene blir noen år, øker sjansene.
Går du for klassikere kan du gjøre røverkjøp, Det er det jeg har gjort og funnet utrolig mye bra.
Jeg er ikke medlem av noen bokklubber så jeg slipper det presset, hehe. Men jeg har alikevel mange uleste og de fleste er billige brukte bøker, innbundne eller pocket.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Sigrid Blytt TøsdalPiippokattaIngeborg GBeathe SolbergSigmundRagnar TømmerstøTove Obrestad WøienGro-Anita RoenRisRosOgKlagingIngebjørgKjell F TislevollHeidi LJulie StensethKirsten LundGunillaSissel ElisabethFrisk NordvestMarianne MRogerGHeidiRuneAnniken RøilYvonne JohannesenPia Lise SelnesPer LundMorten JensenAvaHilde H HelsethAlexandra Maria Gressum-KemppiAkima MontgomeryBeate KristinIngunnJingar hJane Foss HaugenReidun Anette Augustinanniken sandvikEllen E. MartolHilde VrangsagenMaikenGrete Aastorp