Boka om mitt idol Maj-Brit :D

Boka er forøvrig så meta at man blir helt meta i hodet etterpå. Prøvde å streke under metakommentarene, ble nesten hele boka det ja.

Godt sagt! (0) Varsle

Viser 8 svar.

Hva mener du med metakommentarer (har ikke lest boka)? Kan du gi noen eksempler?

Godt sagt! (0) Varsle

Den er morsom...men forløperen Doppler syntes jeg var enda morsommere.

Godt sagt! (0) Varsle

Jeg er ikke enig i at Doppler var morsommere, men den er kvalitativt bedre. Jeg tror også at Maj.Brit kanskje er den "kuleste" karakteren jeg har lest om i norske bøker. Forøvrig er det vel ingen av disse bøkene som kommer opp mot L og Muleum, særlig den siste gjorde et enormt inntrykk på meg, særlig da den kom fra en forfatter som Loe.

Godt sagt! (1) Varsle

Enig. Doppler var virkelig morsom!

Godt sagt! (0) Varsle

Eg syns begge bøkene var like morosame. Dei beste til Loe. Men eg har ikkje lese Stille dager i mixing part endå.

Godt sagt! (0) Varsle

Jo,denne hadde jeg virkeliog sansen for!

Godt sagt! (0) Varsle

Stille dager i mixing part er så morosam at eg nesten låg på golvet og sprella. Held likevel ein knapp på Kurt-bøkene som det beste av Loe. Men dei er jo ein kategori for seg sjølv.

Godt sagt! (2) Varsle

Det er sant! Kurt-bøkene er geniale. Særskild Kurtby der han blir religiøs og byrjar å snakka nynorsk!

Godt sagt! (0) Varsle

Sist sett

Vigdis VoldHarald KchristofaAnneWangbenedikteleserKaren RamsvikLinda NyrudTine SundalJannaSissel ElisabethIngunn SDemeterRonnyKarin BergEivind  VaksvikAvaHenrik  Holtvedt AndersenKetilTone SundlandTore HalsaKristine LouiseTrude JensenBjørg L.Anne Berit GrønbechToneAud Merete RambølVannflaskeJulie StensethStig TCecilieTatiana WesserlingTanteMamieLaddenLinda RastenGrete AastorpIngvild SPiippokattaBertyBerit REgil Stangeland