ja at man følger personene i boken bedre ved å lese de kronologisk vet jeg, sånn er jo mange krimromaner. det samme med parallelle historier. men jeg gikk inn med forventninger til å lese en krimbok, ikke en "slik er det å være gravid, få barn, ha en ettåring i huset og hvordan leve som gift-bok".

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 2 svar.

Jeg forstår hva du mener. Det er kanskje ikke så mye av dette i de andre bøkene, men det er mye utenomkrimting. Søsteren til Erica har jo et temmelig spesielt ekteskap som en, i noen av bøkene, får høre en del om.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

jepp, men nå var det jo denne og ikke de andre bøkene jeg pratet om:) likte "Predikanten" godt, og derfor ble jeg veldig skuffet over denne.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Anne-Stine Ruud HusevågHarald KAmanda AKirsten LundPär J ThorssonIngunn SFrank Rosendahl SlettebakkenCathrine PedersenEivind  VaksvikLilleviBerit RTanteMamieElin SkjerengTrine Lise NormannIngebjørgrubbelBertyHilde Merete GjessingPiippokattaJulie StensethTralteMads Leonard HolvikMcHempettTine SundalFrode TangenBjørg Marit TinholtDemeterKristineAnette SAnette Christin MjøsVigdis VoldNorahVannflaskeIngvild SJohn LarsenAneedgeofawordEgil StangelandInger-LiseAstrid Terese Bjorland Skjeggerud