Pretensiøst, fordummende og dårlig gjennomtenkt. Språket er platt, innholdet er en grovt forenklet variant av standard exphil-materiale, flere deler som foregir å være fakta er direkte misvisende.

Om du har tenkt å lese denne boka kan du spare deg tida og bryet for heller å lobotomere deg selv med en drill nå med det samme.

Godt sagt! (5) Varsle

Viser 1 svar.

så deilig å sjå att det er fleire en eg som ikkje klarte denne...ja eg las den ut, men har ingen intensjon om å annbefale den videre!!

Godt sagt! (0) Varsle

Sist sett

JannaDemeterRuneEster SThor F.snurreHarald KTine SundalLilleviEllen E. MartolTor-Arne JensenSynnøve H HoelBeathe SolbergPiippokattaEivind  VaksvikmarithcAud Merete RambølCarine OlsrødgretemorTore OlsenBjørg L.MalinKirstenLailaLaddenTorNinakntschjrldJohn LarsenSigrid Blytt TøsdalMads Leonard HolvikLiseGeir SundetNorahTatiana WesserlingEvaAlice NordliLinda NyrudFarfalleFride Lindseth