"Enken" av Helene Flood
– Leseeksemplar fra Aschehoug

Evy og Erling har vært gift i førtifem år. Erling har hatt mange små nesten-ulykker, men en dag segner han om på gata, og våkner ikke igjen. Både politiet og Evy føler at det er noe mistenkelig ved dødsfallet.

Psykologisk spenningsbok, og en forfatter som skriver godt. Dessverre synes jeg oppsettet er en tanke uryddig, og personene en smule overfladiske. Likevel en bok som er verdt å lese.

Du kan lese hele anmeldelsen på nettsiden min. Den er basert på min personlige mening, og jeg tjener ikke penger på den. Jeg er heller ikke knyttet til noen forlag.

Les hele anmeldelsen her

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

ChristofferritaolineTore OlsenPer LundOleEster STove Obrestad WøienAurora WeberBjørg L.Hilde Merete GjessingRisRosOgKlagingLinda NyrudSigrid Blytt TøsdalMona AarebrotToveTanteMamieAnniken RøilEllen E. MartolBård StøreKirsten LundEivind  VaksvikReadninggirl30Ingunn SHegeRonnyJohn LarsenMarteAnne ÅmoEli HagelundBente L.GunillaTatiana WesserlingLeseberta_23Fride LindsethMads Leonard HolvikRufsetufsaHelena ELars Johann MiljeAnneWangHeidi BB