Avslutningen av bokserien på to bøker. Litt for mye av alt, for min del. Jeg vet ikke om jeg leser flere bøker av Kristina Ohlsson.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 2 svar.

Jeg er delvis enig med deg. Også jeg synes at Mios blues var mindre god. Nå har jeg lest flere av bøkene til Kristina Ohlsson. Noen av dem er mye bedre, bl.a. en som handler om flykapring, Paradisoffer. Du kan jo prøve den.

Godt sagt! (0) Varsle Svar
[ Slettet av bruker ]
Solum Bokvennen - STORT BOKSALG! Over 350 titler fra 40,-

Sist sett

Bookiacandreas h. o.LilleviTine SundalDemeterIngunn SIreneleserMarita LoeDagfinn JakobsenTorill RevheimFindusMargrethe  Haugeningar hHeidi HoltanRisRosOgKlagingHeidiJarmo LarsenPiippokattaSvein Erik Francke-EnersenTone SundlandJulie StensethAlice NordliRandiAcanisKirstenNorahLeseaaseBeathe SolbergLars Johann MiljeJan Erik OlsenChristofferAnne Berit GrønbechBørge NordbøGunn DuaasG LLene MelmeBente NogvaMorten JensenSolveig