Var skeptisk til denne boken pga nynorsken. Noe som jeg ikke leser frivillig, men siden boken var så tynn så hadde jeg ikke noe å tape på det. Nynorsken klang så vakkert i minnet mitt i forhold til gammel-norsken. Ingen problem med nynorsken. Heller tvert imot. Et godt språk.

Godt sagt! (1) Varsle

Viser 3 svar.

Ja, det anbefales på det sterkeste! Hele triologien holder et meget høyt nivå!

Godt sagt! (1) Varsle

Enig med deg. Trilogien av John Fosse måtte jeg bare skaffe meg etter å ha lest andvake . Boken holdt tempoet oppe til en 6'er.

Godt sagt! (2) Varsle

Så sant, så sant. Triologien holdt til en 6'er så bra mener nå jeg at den var.

Godt sagt! (1) Varsle

Sist sett

Ole Jacob OddenesTralteAvaBertymarvikkisOda Marie HEli HagelundIreneleserJulie StensethTore HalsaDemeterJoannAnette SLasse MoerHarald KHelena EChristofferPiippokattaPilarisKjerstiKirstenMarianneKjell F TislevollLaddenBeathe SolbergHilde VrangsagenRoger MartinsenRuneArne SjønnesenGunn Kari  PlatheKaramasov11Anne-Stine Ruud HusevågSyntaksfeilSynneHegeSolveigHilde Merete GjessingIngunn STerje MathisenAnneWangSigrid Nygaard