Er så glad du liker den så langt i allefall, det er godt å finne slike fornøyelige bøker. Utrolig av forfatteren å klare å komponere de mennesketypene, de er bare så herlige. Er det rart jeg har lyst på et glass med de på kneipa? Kos deg videre med boka.
Viser 2 svar.
He-he .... Boka er bare fantastisk! Bare det at hovedpersonen blir sendt rundt fra enke til enke ... Der delte man virkelig søsterlig på de få godene som var! Jeg kneggler meg gjennom boka. Og DE typene ... ;-D Og så er det en danske som skriver SÅ levende om grekere/makedonere! Hvor tar han det fra?
Jeg leste denne for mange år siden, den gang jeg fortsatt bodde hjemme. Har lest den på ny senere og den holder fortsatt mål. Er bare en supermorsom og fengende bok!