Jeg har ikke kjøpt noe på Mammut enda, men har tenkt å kjøpe «Jenta som ville redde bøkene» av Hagerup/Aisato. Mye bra på salget, men de bøkene har jeg allerede! John Irving er en favoritt her i huset, gled deg!
I helga leser jeg som vanlig i flere bøker. I bookbites leser jeg «Merkelig vær i Tokyo» av Kawakami. På papir leser jeg «Min kinesiske farmor» ,Saabye Christensen og «Der krepsene synger», Owens. Vil tro jeg blir fedig med de to første. God lesehelg!

Godt sagt! (6) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Ja jenta som ville redde bøkene kjøpte til meg selv til bursdag og jeg likte den virkelig godt, så den kan anbefales :). Ja har lest noe Irving tidligere og synes han skriver utrolig bra. Spennende med merkelig vær i Tokyo og min kinesiske farmor står jeg på ventelisten på biblioteket, så jeg gleder meg veldig.

Ha en god helg og god lesning :)

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Anniken RøilIna Elisabeth Bøgh VigreLinda RastenRoger MartinsenHarald KTonje-Elisabeth StørkersenAlice NordliElisabeth SveeStig TEivind  VaksvikTovesveinKorianderTone SundlandSigrid NygaardTonje SivertsenTorTone Maria Jonassenanniken sandvikHilde H HelsethLars MæhlumMarit AamdalTanteMamiePiippokattaReidun VærnesSilje HvalstadFrisk NordvestBente NogvaMorten MüllerTor-Arne JensenKirsten LundDemeterSynnøve H HoelBjørg L.BenteNicolai Alexander StyvemarvikkiskntschjrldBeathe SolbergJulie Stenseth