Huff! Dårlige greier. Kun terningkast 3 for meg for denne boka. Forvirrende og rotet! Jeg slet for komme meg gjennom og boka er ikke lang. Det hjelper ikke at romanen er kritikerrost og prisbelønnet.

Vil du lese bøker av muslimske forfattere? Les heller Kairo-trilogien av Naguib Mahfouz. Den er verdt penga og all tid du bruker på bøkene. Noe av det beste jeg noensinne har lest.

Godt sagt! (4) Varsle

Viser 3 svar.

Takk for tipset :)

Godt sagt! (0) Varsle

Jeg forsøkte virkelig å få med meg historien, men det ble for springende og uklart. Synd, for dette er jo et viktig tema. Jeg vet at boka har fått mange positive omtaler, men dette ble dessverre ikke mitt inntrykk.

Godt sagt! (0) Varsle

Enig med deg når gjelder Mahfouz. Heldigvis finnes flere av bøkene hans på norsk.

Godt sagt! (2) Varsle

Sist sett

HeleneLaddenTone Maria JonassenDemeterMarteHilde H HelsethHelena ETorill RevheimPiippokattaEvaSyntaksfeilAvaBjørg L.Bjørn SturødBerit B LieToveKirstenFindusHarald KAstrid Terese Bjorland SkjeggerudEllen E. MartolKaramasov11AnneWangellinoronilleGro-Anita RoenKristin71Mads Leonard HolvikMorten JensenKjell F TislevollRavnJohn LarsensiljehusmorOleIngeborg GGjertrud JacobsenLinnAETanteMamieStein KippersundTine SundalMorten Müller