Godt nytt år!

Jeg holder på med "Verden av i går" av Stefan Zweig. Etter denne blir det "Medmenneske" av Olav Duun. Deretter tror jeg det blir "Landstrykere" av Knut Hamsun.

Jeg leser allerede veldig variert, føler jeg. Leser lite krim (tror jeg leste 2-3 krimbøker av 68 totalt i fjor), og det kommer jeg til å fortsette med. Er ikke stor fan av denne sjangeren, men likte f.eks. "Koke Bjørn" av Mikael Niemi veldig godt.

Har ikke satt opp noen leseutfordring (annet enn 60 bøker totalt på Goodreads). Jeg leser de bøkene jeg vil, selv om jeg synes det ser interessant ut med slike leselister; kanskje jeg prøver det.

Godt sagt! (3) Varsle Svar

Viser 1 svar.

68 bøker er veldig imponerende :). Ja det hørtes ut som en god ide. Håper du får en god helg :)

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

ChristofferOle Jacob OddenesWencheMads Leonard HolvikLailaMorten MüllerOleVariosaEivind  VaksvikMartePiippokattaHarald KHilde MjelvaAlice NordliKirsten LundStian AxdalAmanda ACamillaNorahAnne Berit GrønbechReadninggirl30Ellen E. MartolToveKarin BergMathiasPer LundJulie StensethRisRosOgKlagingTom-Erik FallaBente NogvaTone R BIngvild SReidun SvensliTorill RevheimHege LRufsetufsaPia Lise SelnesGunillaLars Johann MiljeEirin Eftevand