Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 3 svar.

Men det er umulig å legge inn flere bøker i en serie med samme hovednavn, men med ulike undertitler rett etter hverandre. Jeg for bare beskjed om at jeg har nettopp lagt inn denne boka.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Du kan forsøke å nummerere hovedtittelen.
Jeg la inn Forsytesagaen for noen år siden og endte opp med å skrive bokens tittel på hovedtittelfeltet og f.eks. Forsytesagaen bind 3 på undertittel.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

ok, men det blir ikke helt riktig på vitenskaplige bøker da

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Egil StangelandLisa Chatur VestbyIngunn SRonnyHarald KTralteVannflaskeJulie StensethInger-LiseAnne-Stine Ruud HusevågMathildeAkima MontgomeryLinda NyrudTove Obrestad WøienflaEvaHeidiBeathe SolbergKirsten LundAmanda AEster SBerit B LieHarald AndersenEivind  VaksvikCecilie69Lars MæhlumTonePiippokattaStig TmarvikkisKarina HillestadTanteMamieFredrikEllen E. MartolTor-Arne Jensenanniken sandvikLilleviVibekeBente NogvaFrode Øglænd  Malmin