Syntes denne var litt oppskrytt jeg. Muligens fordi eg akkurat hadde lest Ken Follets "I all evighet" og historiene var såpass like. Hadde gledet meg veldig til denne, men syntes den ble litt kjedelig.

Godt sagt! (0) Varsle

Viser 4 svar.

Og jeg opplevde nettopp det motsatte av deg; Havets Katedral leste jeg først og klarte nesten ikke legge den bort. Men begynte så på I all evighet - og den ble jeg ikke like begeistret for, syntes den ble litt drøy å komme gjennom med sine 1200 sider også. Tror som deg at årsaken er at bøkene er relativt like.

Godt sagt! (0) Varsle

Ja, for det var ingenting "galt" å sette fingeren på med boka, bare en følelse av "dette har jeg jo lest før.

Godt sagt! (0) Varsle

Nettopp, hvorfor kom de ut samtidig? 5 års mellomrom hadde gjort susen.. Vi hadde slukt begge!

Godt sagt! (0) Varsle

Godt tips! Da venter jeg noen år med I all evighet- Likte Havets katedral veldig godt.

Godt sagt! (0) Varsle

Sist sett

Karin BergBerit RToveLars MæhlumBookiacTurid KjendlieAvamay britt FagertveitSolAlice NordliLaddenTatiana WesserlingSynnøve H HoelVibekeTine SundalStig TM.Finn Arthur JohansenOleKirstenTor-Arne JensenBritt ElinPiippokattaGoggmarithcMads Leonard HolvikTrude OmaKuboaaMathildeJohn LarsenEllen E. MartolChristofferKristinMcHempettDemeterRoger MartinsenBeathe SolbergTone SundlandEgil StangelandHarald K