Dette er en av de bedre! Boken får raskt opp speningsnivået, og holder det jevnt ut boken. Leseren blir konstant sittende å tenke ut forbindelsene, kun for å på neste side bli overrasket av noe helt annet. Rett og slett en bok man ikke kan legge fra seg!
Situasjonene i boken er lette å kjenne seg igjen i, og man utvikler en form for kjennskap til hovedpersonene i boken. Absolutt en bok som er verdt å lese, jeg gleder meg til å begynne på neste i serien! :)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Bente NogvaGrete AastorpJulie StensethLene AndresenNinaEllen E. MartolElin SkjerengTatiana WesserlingKarin BergKari FredriksensiljehusmorMorten MüllerMartinmarithcGeir SundetAud Merete RambølEvaNorahFindusTone SundlandmarvikkisKristine LouiseAnniken RøilAnne-Stine Ruud HusevågEgil StangelandEmil ChristiansenHilde H HelsethPia Lise SelnesHarald KLinda NyrudKirsten LundToneMads Leonard HolvikPiippokattaSol SkipnesAQuariusInger-LiseTove Obrestad WøienlittymseRonny