Eg er med!
Det har jo tidvis vært ganske tette og spanande avstemmingar, så det er fint at du passar på med jevne mellomrom at dei som er med og stemmer faktisk er dei som ynskjer å vere med på lesesirkelen. Ikkje det at eg trur det er nokon overhengande fare, men det hadde vært litt irriterende dersom eit par "vittigperar" slengde seg på avstemminga og det fekk avgjerande utfall.

Godt sagt! (3) Varsle Svar

Viser 2 svar.

Enig. Det er for øvrig enkelt for alle å se hvem som stemmer på hvilke bøker. Bare å gå inn på Kjells profil, klikke på «Stjerner mottatt», og se hvem som gir stjerner til de ulike forslagene.

(Like enkelt er det forresten å se hvem som gir stjerner til hvem, og for hvilke innlegg, om noen er så nysgjerrige :-))

Godt sagt! (4) Varsle Svar

I såfall må man da være ganske så "rare", hvem i all verden kan ha interesse av det? Det høres ut som litt facebook preget!

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Kirsten LundTor Arne DahlReadninggirl30Dolly DuckMonica CarlsenAstrid Terese Bjorland SkjeggerudCecilie69Ingunn STone SundlandTerje MathisenAmanda ANorahrubbelTonje-Elisabeth StørkersenAkima MontgomeryKikkan HaugenChristofferritaolineTore OlsenPer LundOleEster STove Obrestad WøienAurora WeberBjørg L.Hilde Merete GjessingRisRosOgKlagingLinda NyrudSigrid Blytt TøsdalMona AarebrotToveTanteMamieAnniken RøilEllen E. MartolBård StøreEivind  VaksvikHegeRonnyJohn LarsenMarte