Jeg har lang vei til jobb og er derfor alltid på jakt etter gode lydbøker. Har nå hørt to og en halv cd-er og gleder meg til å kjøre på jobb i morgen!
Dette er en veldig spennende bok som gjengir mange tanker som jeg også har gjort meg om bøkene som utgis for tiden og om forlag-verdenen.
For meg virker dette som en fortelling som skal pirre leselysten og få deg til å ønske deg flere, riktig gode bøker!

Godt sagt! (0) Varsle

Sist sett

KristinMarianne  SkageJohn LarsenKaren RamsvikToveBjørg  FrøysaaIngeborg GMarianneKristinAlice NordliAnne-Stine Ruud HusevågalpakkaJulie StensethDemeterLaddenVanja SolemdalBerit RTone SundlandMads Leonard HolvikMats L.André NessePer HellemHeleneKristin71Malinn HjortlandTone Maria JonassenTine SundalKristine LouiseFride LindsethTonjeHarald KIngvild SHelena EGodemineCecilieElisabeth SveeLiv-Torill AustgulenTor-Arne JensenJan Erik OlsenSynne