Denne boka er bare så morsom! Herlig humoristisk! Jeg lo mye og nøt å lese den; klarte ikke å legge den fra meg før den var utlest. Jeg måtte plassere den i humor-bokhylla mi.
Likevel, så er det også en undertone av alvor hele veien, fordi vi mennesker er som vi er, tar oss selv for høytidelige, vikler oss inn i situasjoner og problemer fordi vi er tankeløse, egoistiske, korttenkte, roter til livet for oss selv og andre pga. kommunikasjonstrøbbel og misforståelser.
Vil du lese noe morsomt, så les denne!

Godt sagt! (6) Varsle Svar

Viser 2 svar.

Ja, både denne og The Curious Incident...... av Mark Haddon er topp. Ser jeg har gitt full score til begge i bloggen.

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Det er bare å anbefale en sånn bok som denne i sånne tider som vi nå har. La latteren sitte løst i krisetider.

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Sist sett

Turid KjendlieMarit HøvdeTone HmarvikkissomniferumLene AndresenHelge-Mikal HartvedtHarald KElinBeEgil StangelandKirsten LundHanneDemeterritaolineVanja SolemdalOdd HebækHallgrim BarlaupLailaRisRosOgKlagingKristine LouiseKorianderReadninggirl30Lars Johann MiljeEivind  VaksvikmgeBjørg RistvedtJulie StensethSolBjørg L.Hilde H HelsethAvaAgnesrubbelPiippokattaToveMarianne AugustaHeidi BBMarit HåverstadAud Merete RambølG L