Da har jeg lest begge de to første bøkene til Wiik. Har veldig sansen for skrivemåte og intrikat plott, samt at mye av handlingen er lagt utenfor Norge. Lettleste, og fin kombinasjon av humor og spenning, samt en liten dose erotikk. Har gitt begge bøken en firer, men de er absolutt i grenseland til en femmer, gleder meg til å fortsette med serien.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Da kan du glede deg til Casanovasyndromet! Den er spinnvill, erotisk, full av Øystein Wiik-energi. Den eneste jeg har lest, og ble sterkt positiv overrasket!

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Berit B LieIda  Gaarden SortlandBjørg L.Tatiana WesserlingOda Marie HElisabeth SveeVannflaskeEivind  VaksvikAnniken RøilHegeTove Obrestad WøienLailaLilleviPiippokattaJulie StensethellinoronilleTonje SivertsenSynnøve H HoelHilde VrangsagenAstrid Terese Bjorland SkjeggerudTor-Arne JensenmarvikkisTone Maria JonassenAnne Beth Amdal VoldMartineKirsten LundTine SundalJohn LarsenJannaGro-Anita RoenEllen E. MartolUlf UlvheimHelge-Mikal HartvedtMonica CarlsenSimenBeathe SolbergVidar RingstrømSvein Erik Francke-EnersenFindusTove