det tok litt tid før denm fenget- men etterhvert ble den ganske spennende og ikke minst humoristisk 2 ganger lo jeg høyt og såontant- Det skulle jeg gjerne gjøre mer når jeg leser.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 3 svar.

Har lenge vært nysgjerrig på denne, men usikker på om det er noe for meg? Hm...

Godt sagt! (0) Varsle Svar

prøv- det er jo det som er så spennende- Plutselig er det blink- og så er det mange bøker som er helt ok- men ikke blink. Litt som å finne DEN kjolen! Nå har jeg nettopp lest kambyses tapte hær- helt ok- --sånn hverdagsspennende-

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Skjønner hva du mener. Har lest mange middelmådige bøker i det siste selv. Men bøker har tatt meg med storm før så jeg gir meg ikke. Det er litt sånn. Får bestille boka og lese den før. Akkurat nå har jeg mer enn nok med bøker som venter, og takk for at du svarte:)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

LailaRisRosOgKlagingKirsten LundKristine LouiseKorianderReadninggirl30Lars Johann MiljesomniferumDemeterEivind  VaksvikmgeBjørg RistvedtJulie StensethSolBjørg L.Hilde H HelsethAvaAgnesrubbelPiippokattaToveMarianne AugustaHeidi BBMarit HåverstadAud Merete RambølG LNorahRagnar TømmerstøSiri S.Astrid Terese Bjorland SkjeggerudMonica CarlsenTorill RevheimVidar RingstrømMonaBLEli HagelundAnne Berit GrønbechDaffy EnglundHilde MjelvaJane Foss HaugenSigrid Blytt Tøsdal