Siden søvn er noe jeg tydeligvis ikke trenger så mye av lenger, går kveldene med til å lese...nettene også for den del, og jeg har nå nettopp blitt ferdig med "den nye Barcelona-romanen" ( ha ha ha ha) - Lukkede rom av Care Santos. Videre i helgen har jeg tenkt å kose meg med et utvalg av Sherlock Holmes- mysterier. Har ikke lest noen av hans mysterier før, men de har lenge stått på leselista. Og nå føles det ut som den riktige tiden for akkurat denslags :) Gleder meg til å begynne :)

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 2 svar.

Det høres ut som fornuftig bruk av nattestiden. Har noen våkenetter selv, men har også problemer med å fokusere på bøker om natten. Her blir det nok mer tv enn jeg har godt av :-)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Et av mine nyttårsfortsett for året : Mindre tv, mer bøker... ;) Har så mange bøker som står i ulest- delen av hylla mi at nå er det på tide å slutte å kjøpe, og begynne å lese mer :p hehe.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Kirsten LundGro-Anita RoenIngeborg GReidun SvensliAkima MontgomeryKjell F TislevollFarfalleSynnøve H HoelIngvild SJulie StensethBerit RBertyEllen E. MartolAnniken LMarianne  SkageEgil StangelandAmanda ANabodamaPer LundMarit HøvdePiippokattaTerje MathisenBjørn SturødBård StøreIreneleserEivind  VaksvikKaramasov11JoakimMorten Bolstadingar hHeidi LBjørg L.Linda NyrudAnneWangLilleviAstrid Terese Bjorland SkjeggerudDemeterOdd HebækAnn-ElinHelena E