Jeg husker godt at du fortalte om oppsetningen av Den siste viking - så gøy at de fortsetter med Bojer-dramatiseringer der oppe! Jeg gikk inn på bloggen din nå, for jeg ble jo nysgjerrig på hvordan Vår egen stamme ble som teater. Men akkurat nå er det dataproblemer på bloggen din (noe som skurrer med Wordpress-databasen, åpenbart), så bloggpostene dine vises ikke. Håper dere fikk en fin teaterkveld i Stadsbygd, Tone!

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Jeg ble tipset av en dame (og stor Bojer-fan) fra ungdomslaget i Rissa, så da måtte jeg jo ta turen. Spesielt siden jeg var forhindret fra å se "Folk ved sjøen" i fjor... Sukk. Gikk nok glipp av noe bra der frykter jeg.
Neste år blir det "Den siste viking" igjen. ;)

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Ingrid HilmerKarin BergRosa99NorahBerit RSiv RønstadMonaBLTurid KjendliesomniferumHarald KBerit B LieKetilsveinEgil StangelandIreneleserellinoronilleKirsten LundTone Maria JonassenMorten Jensenandrea skogtrø egganKaramasov11ingar hRandiATorRufsetufsaSynnøve H HoelRagnar TømmerstøAnne Berit GrønbechMarit AamdalritaolineEvaAmanda AElinBeReidun SvensliAstrid Terese Bjorland SkjeggerudBente NogvaVannflaskeTovealpakkaEli Hagelund