Flott fortsettelse av Brent B! Grønner klarer å fortsette med de herlige hovedpersonene fra den første boka, og la handlingen skje videre rundt dem. Alle har på en eller annen måte skiftet arbeidsplass, men fortsatt er det oljeeventyret som ligger i bakgrunnen.

Kjøp og salg av miljøkvoter, og spillet bak og rundt dette markedet, er veldig interessant. Jeg tror det er mye i det at vi fantastiske nordmenn tror vi er så veldig miljøvennlige bare ved å kjøpe CO2-kvoter i andre land! Da kan vi fortsette å forurense her i nord!

Gleder meg til å lese bok tre i serien!

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Egil StangelandLisa Chatur VestbyIngunn SRonnyHarald KTralteVannflaskeJulie StensethInger-LiseAnne-Stine Ruud HusevågMathildeAkima MontgomeryLinda NyrudTove Obrestad WøienflaEvaHeidiBeathe SolbergKirsten LundAmanda AEster SBerit B LieHarald AndersenEivind  VaksvikCecilie69Lars MæhlumTonePiippokattaStig TmarvikkisKarina HillestadTanteMamieFredrikEllen E. MartolTor-Arne Jensenanniken sandvikLilleviVibekeBente NogvaFrode Øglænd  Malmin