Det samme her. Den er lest. For 3 år siden tok jeg igjen for meg nytestamentet som et prosjekt ( min mann og jeg). Bibelen er interessant lesning. Men jeg står fast ved at ingen her inne har behov for kunnskap om mitt religiøse ståsted.

Godt sagt! (1) Varsle

Viser 2 svar.

Selvfølgelig er det ingen som har behov for å vite ditt religiøse ståsted, men om andre ønsker å opplyse om sitt ståsted så synes jeg det burde være greit og. Om du ikke ønsker å diskutere noe så er det enkleste å trekke seg unna og overlate diskusjonen til de som er interesserte.

Godt sagt! (3) Varsle

Helt enig. Det siste ord er kommet fra meg i denne diskusjonen. Men det er uansett verdt å vite at det finnes flotte nettsider for politiske og religiøse diskusjoner.

Godt sagt! (2) Varsle

Sist sett

CamillaLilleviAkima MontgomeryKristinTone Maria JonassenBente NogvaIngeborg GBeathe SolbergKirstenBjørg L.Geir SundetTor-Arne JensenPiippokattaJan-Olav SelforsVigdis VoldRufsetufsaJulie StensethSisselLaddenRuneAnne Berit GrønbechJarmo LarsenSissel ElisabethDagfinn JakobsenChristofferAstrid Terese Bjorland SkjeggerudJannaBjørg Marit TinholtMarvikkisIngunn SIngvild SJohn LarsenstrigidaeSolveigTatiana WesserlingTurid KjendlieEgil StangelandHarald KAnne-Stine Ruud HusevågTove