Heh, ja jeg skjønner at det er et ganske vidt spørsmål. Jeg er i utlandet skjønner du, og tenkte meg bortover til biblioteket en dag, der de bare har engelske bøker. Jeg liker jo selvfølgelig å bare gå mellom hyllene og se, men lurte på om det er noen spesielle bøker jeg gjør lurt i å finne mens jeg er der ;)

Jeg tenker hvertfall å finne mer av John Irving, også har jeg ikke lest Harry Potter enda, så lurer på om de også blir med meg hjem! :)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 2 svar.

Det spørs kanskje hvilket utland du er i, da - hvilke bøker du finner på biblioteket der. Men jeg vil tro at den amerikanske klassikeren A Tree grows in Brooklyn av Betty Smith skulle kunne la seg oppdrive. Og den er en perle!!! Følger du lenken, kan du lese bokomtalen min fra ifjor, og kommentarer fra endel andre bokelskere som også elsker den boken.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Ok, takk! Skal sjekke den ut!

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Kirsten LundYvonne JohannesenPia Lise SelnesPer LundMorten JensenAvaHilde H HelsethAlexandra Maria Gressum-KemppiTove Obrestad WøienAkima MontgomeryBeate KristinIngunnJingar hJane Foss HaugenKjell F TislevollReidun Anette Augustinanniken sandvikAnniken RøilEllen E. MartolHilde VrangsagenMaikenGunillaGrete AastorpBjørn SturødJulie StensethMads Leonard HolvikMorten MüllerStine AskeElin FjellheimAnne Berit GrønbechAnne Helene MoeHarald KLilleviKarin  JensenMarit AamdalIngeborgBeathe SolbergMonica CarlsenMonaBLIngrid Hilmer