Jeg også! Som regel synes jeg at det går altfor tregt når jeg hører på lydbok, også irriterer jeg meg ofte over stemmen etter bare et par kapitler. Og av og til vil jeg kanskje lese et par setninger om igjen, bare for å la det synke inn. Også har jeg veldig lett for å dette helt av hvis jeg ikke leser selv.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 3 svar.

Ja, jeg har også lett for å dette av. Pluttselig begynner jeg å konsentrere meg om noe annet, så mister jeg tråden i boka. Men det er kanskje bare en vanesak det og.

Godt sagt! (0) Varsle Svar
[ Slettet av bruker ]

På bussen er en god lydbok et veldig bra alternativ til å høre på kidza prate i mobilen.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Marianne  SkageIngvild SKarin BergToveHarald KIngunn SMathildeHeidi HoltanGrete AastorpHelge-Mikal HartvedtOdd HebækRavnLaddenNicolaiMads Leonard Holvikingar hHilde Merete GjessingTove Obrestad WøienSigrid Blytt TøsdalBente L.ToneTatiana WesserlingEli HagelundIngebjørggretemorHilde VrangsagenelmeKirstenKjetilBjørg L.Julie StensethReidun Anette AugustinKaramasov11BertyAnne-Stine Ruud HusevågPiippokattaVidar RingstrømJohn LarsenBjørg RistvedtDemeter