Jeg lo veldig godt av at han forsøkte å overtale alle brudepar til å ikke servere kake i bryllupene og at han en gang han hadde besøk som ikke var så godt vant fikk seg til å sende ut middagen igjen fordi han mente den ikke var bra for dem. Og hvordan alle som skulle invitere ham måtte gjøre spesielle forberedelser for ham... Det var ganske ubetalelig helt enkelt, jeg tror det skal noe til at en karakter i Mansfield Park overgår Mr. Woodhouse.

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Mr. Woodhouse må være en vanskelig karakter å overgå. Jeg sitter å fniser når jeg mimrer her. Han prøvde til og med å få den lokale legen til å hjelpe seg med å stoppe kakegalskapen, hehe. Kostbar type.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Berit B LieBerit RKetilsveinEgil StangelandIreneleserellinoronilleKirsten LundHarald KNorahTone Maria JonassenMorten Jensenandrea skogtrø egganKaramasov11ingar hRandiATorRufsetufsaSynnøve H HoelRagnar TømmerstøAnne Berit GrønbechMarit AamdalritaolineEvaAmanda AElinBeReidun SvensliAstrid Terese Bjorland SkjeggerudBente NogvaVannflaskeTovealpakkaEli HagelundSigrid NygaardPiippokattaEivind  VaksvikGroHilde H HelsethRoger MartinsenDemeter