Gutter er gutter likte eg og best i filmversjon, men trur i grunn det er fordi eg ikkje er så begeistra for Nick Hornby sine bøker. Historiene er bra, men likar ikkje skrivemåten. Dessuten likar eg den litt "slemme" versjonen av Hugh Grant :)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 1 svar.

"Gutter er gutter" leste jeg hele boka, men med "High fidelity" avbrøt jeg lesingen før jeg kom halvveis. Det er mange år siden, så jeg husker ikke nøyaktig hva det var som gjorde at jeg ikke likte "High fidelity". Men da jeg så filmen avbrøt jeg den også. Det betyr vel kanskje at jeg ikke likte historien, men jeg mener å huske at jeg opplevde begge bøkene som noe tungleste.

Når det gjelder Hugh Grant liker jeg både den "slemme" og "snille" utgaven jeg da:D

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

somniferumHarald KBerit B LieBerit RKetilsveinEgil StangelandIreneleserellinoronilleKirsten LundNorahTone Maria JonassenMorten Jensenandrea skogtrø egganKaramasov11ingar hRandiATorRufsetufsaSynnøve H HoelRagnar TømmerstøAnne Berit GrønbechMarit AamdalritaolineEvaAmanda AElinBeReidun SvensliAstrid Terese Bjorland SkjeggerudBente NogvaVannflaskeTovealpakkaEli HagelundSigrid NygaardPiippokattaEivind  VaksvikGroHilde H HelsethRoger Martinsen