Jeg syntes boka var utrolig spennende for d meste, men da jeg kom til sluttet ble jeg noe forvirret over det den 80 år gml. damen kom bort å sa til Joona: Skal hilse fra Rosa Bergman. Han svarer at det må være en misforståelse for han kjenner ingen v d navnet. Den gamle damen svarer: Hun lurer på hvorfor du later som om datteren din er død???????? Men leserne får da ikke vite annet om datteren hans enn at han ser bakover på henne i en bil, for å undersøke om hun er skillig fastspent?

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Ekteparet "Kepler" skal ha deg til å kjøpe bok nr. 3, tenkte jeg da jeg leste setningene du henviser til.

Hvis jeg leser bok 3 tror jeg det blir på svensk. Den norske språkføringen, spesielt i Paganinikontrakten, frustrerte meg så mye at jeg leste boka i rykk og napp. Derfor føler jeg at jeg ikke fikk den flyten i lesingen som gjør at jeg suges inn i historien. Synd, for plottet er spennende.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Anniken RøilAnne-Stine Ruud HusevågMargrethe  HaugenHarald KVibekeEster STore HalsaKirsten LundBjørn SturødCecilie69Per LundSverreTine SundalJane Foss HaugenRandiAMartesiljehusmorEli HagelundAlexandra Maria Gressum-KemppiAstrid Terese Bjorland SkjeggerudDemeterTanteMamieStig TTone HAud Merete RambølSynnøve H HoelBenedikteIna Elisabeth Bøgh VigreBente NogvaGrete AastorpJulie StensethLene AndresenNinaEllen E. MartolElin SkjerengTatiana WesserlingKarin BergKari FredriksenMorten MüllerMartin