Dette går an ved å legge til fra listevisningen som ser slik ut: http://bokelskere.no/finn/?finn=The+Dark+Tower&hos=bokelskere.no.

Det går imidlertid ikke an om du klikker deg inn på bokas detaljside og bruker Legg til-knappen der inne...

Dette er forøvrig en av de mest subtile bugs jeg har lagd, og står på min liste over ting å fikse.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

John Ajvide Lindqvist sin Menneskehavn er veldig bra og minner mye om Stephen King synes jeg, veldig tydelig at han har hentet noe inspirasjon fra ham.

Ellers trekker jeg ofte fram de gode gamle, som "De dødes tjern" og " døde menn går i land" av Andre Bjerke alias Bernhard Borge. NRK Radioteaterets versjon av "døde menn.." er vel verdt å høre på.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Du har kanskje gjort deg uavhengig av tv-sendinger du? Jeg bruker get boksen til å ta opp fra tv jeg da. Kunne kanskje lasta dem ned, men gidder ikke så lenge jeg får min ukentlige dose fra tv. Og kunne kjøpt på dvd, men da hadde jeg følt at jeg var litt for hekta, også er jeg så gnien ;/

Men bøkene tror jeg ikke jeg hadde hatt noen betenkligheter med å kjøpe, selv om de hadde kostet mer enn dvd'er av tv serien. :]

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Hvis du likte "10 år yngre på 10 uker" og "Spis deg yngre" er denne boken et must. Masse supersunne og nydelige smoothies.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Joda, enig med alt det der. Og jeg har jo lyst til å lese alle de bøkene på lista også da. Det er jo drøssevis med andre klassikere jeg kunne hatt på lista som ikke er der, for de ikke er like fristende.

Så jeg gleder meg, med varm, barnslig fryd, til å lese hele min dårlige samvittighet.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Jeg kan varmt og hjertelig anbefale Landet bak landet av Holter og Jacobsson. Jeg kjenner forfatterne og det er en virkelig spennende og mystisk barne-ungdomsbok.

Ellers har jeg sett at Gunnar Staalesen har skrevet noe for barn, ihvertfall denne: Vikingskattens hemmelighet Øøøhh.. Ja, Fru Gran hadde allerede anbefalt den ja. Memo til megselv: Lese andres meldinger først

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Oooohh Helganatt! Syng med meg alle sammen:

Alle ønsker blir innfridd, alle ønsker blir innfridd....

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Det går nå an å se hvem du har fått stjerner av.

Dette finner du om du går til http://bokelskere.no/nytt/ og klikker "Stjerner mottatt".

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Enig. Jeg har nå endret dette.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Fikset en feil der antallet bøker i en ønskeliste ble feil.

Takk til Valinaria og http://bokelskere.no/Slattis som sa fra.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Ja, vi har vært inne på noe lignende tidligere.

Etter at man har fått endel stjerner er det jo køl umulig å se hva man fikk den siste stjernen for. Å kunne sortere stjerner etter dato hadde kanskje stillet det behovet.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sa han jeg gikk ved siden av.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Virker som det hersker ganske bred enighet her om at en god åpning er fint men ikke avgjørende.

Jeg lurer på om det er en sånn forfatter-ting jeg? En sånn persfeksjonisme greie en forfatter legger på seg selv. Når en har ambisjoner om å skrive Den Store Romanen, så må jo alt være bra og stort og gi en klang av evighetens sus, og da sier det seg selv at åpningen må ha litt trøkk og sitte som et skøtt.

Godt sagt! (4) Varsle Svar

Og se her, ta en stjerne!

Godt sagt! (0) Varsle Svar

skal det være fikset. :-)

Jeg har fikset tre skinnfeil og én reell. Takk for at du hjalp til her :-)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Hmm, en komplisert affære dette. Kan du prøve igjen nå? :-)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Du store min, der kom enda en feil.

Vel nå er denne også fikset. Kan vi være i havn nå? :-)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Fikset en feil som gjorde at kun den første bokelskeren som la inn en bok fikk lov til nettopp dette.

Beklager til dem som har blitt møtt med en feilmelding etter å ha fylt inn skjemaet, dette er verdens mest irriterende ting.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Jøss! Nå blir jo alle ønsker oppfylt. Kan jeg få et ønske oppfylt nå? sa han med ansiktet opplyst av barnslig, håpefull fryd

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Nå er det mulig å legge bøker til i databasen vår manuelt.

Dette kan du gjøre ved å gå til http://bokelskere.no/bok/ny/ og fylle inn opplysninger med nennsom hånd.

Godt sagt! (5) Varsle Svar

Sist sett

Kirsten LundYvonne JohannesenPia Lise SelnesPer LundMorten JensenAvaHilde H HelsethAlexandra Maria Gressum-KemppiTove Obrestad WøienAkima MontgomeryBeate KristinIngunnJingar hJane Foss HaugenKjell F TislevollReidun Anette Augustinanniken sandvikAnniken RøilEllen E. MartolHilde VrangsagenMaikenGunillaGrete AastorpBjørn SturødJulie StensethMads Leonard HolvikMorten MüllerStine AskeElin FjellheimAnne Berit GrønbechAnne Helene MoeHarald KLilleviKarin  JensenMarit AamdalIngeborgBeathe SolbergMonica CarlsenMonaBLIngrid Hilmer