Klikk på en bok for å legge inn et sitat.

Viser 1 til 2 av 2 sitater

... problemet er ikke at nordmenn er korrupte. Problemet er at nordmenn er billige. Det skal du huske. En hyttetur, et klaps på ryggen, en rimelig bil. Det er ofte mer enn nok.

Godt sagt! (3) Varsle Svar

Gjennom sine forbindelser til kretsen rundt Hitler og de øverste sirkelene i Wehrmacht var han godt trent i den fremste av Wehrmachts blodsporter: jakten på syndebukker.

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Sist sett

LeseaaseLilleviKirsten LundPär J ThorssonKristinPiippokattaBeathe SolbergMona AarebrotmarvikkisReidun VærnesTanteMamieLailaIngunn SLabbelineSissel Karlsen FjeldetINA TORNESTarjeiFrode TangenbeaverkriekHilde Merete GjessingTorill RevheimAvarubbelGodemineWenche BrohaugEivind  VaksvikEirin EftevandAgnesLinda LarsenLars MæhlumBenteKjell F TislevollVannflaskeBenedikteMorten BolstadBjørg L.Astrid Terese Bjorland SkjeggerudJulie StensethReidun SvensliEllen E. Martol