Jeg våkner tidlig, men blir bare liggende i senga. Tenker på folk jeg kjenner som har sluttet å sette beina ned på gulvet om morran. Det er mange som påstår det er altfor lett å gi opp.
Tullprat. Det er lettere å sette det ene beinet foran den andre og så skrangle seg gjennom nok en dag. Det krever mot å la være.

Godt sagt! (11) Varsle

Sist sett

VannflaskeKjell F TislevollKristine LouisesnurreEivind  VaksvikFinn Arthur JohansenAnne-Stine Ruud HusevågAndreas VillangermgeHege LLailaStig TTove Obrestad WøienOdd HebækSissel ElisabethToveErlend SamnøensiljehusmorOda Marie HAud Merete RambølElisabeth SveeTor Arne DahlEileen BørresenCecilie69AnneWangAnn Helen EBjørg Marit TinholtsvarteperRuneDemeterBjørg L.Hilde Merete GjessingBenteJannaHarald KReidun SvensliEmil ChristiansenKristin_Pirellilillianer