Målet i år var å lese 52 bøker. Men dette ble litt av et lese år. Så må lage del 2, for å få inn alle bøkene jeg har lest.


Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 2 svar.

Du er flink, har du sett om du fyller ut punktene på leseutfordringen. Jeg fant ut at det var mange bøker som gikk innunder ulike punkter. Nå holder jeg på å rydde litt bøkene jeg har lest, for å se om de fyller ut de siste punktene.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Takk for det! Ble virkelig et lese år dette her.
God idè! Skal sjekke det ut for moroskyld når jeg våkner etter nattvakt i morgen.
Greide du å fylle ut de siste punktene på leseutfordringen?

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Morten MüllerKarin BergMartinmarithcGeir SundetAud Merete RambølEvaNorahFindusTone SundlandmarvikkisKristine LouiseAnniken RøilAnne-Stine Ruud HusevågEgil StangelandEmil ChristiansenHilde H HelsethPia Lise SelnesHarald KLinda NyrudKirsten LundToneMads Leonard HolvikPiippokattaSol SkipnesAQuariusInger-LiseTove Obrestad WøienlittymseRonnyEivind  VaksvikMarit AamdalAstrid Terese Bjorland SkjeggerudRufsetufsaHilde Merete GjessingKine Selbekk OttersenCecilie EllefsenDemeterAlexandra Maria Gressum-Kemppirubbel