Viser 1 til 2 av 2 omtaler

Inspirerande og interessant om ein metode for å få planter og lys til å forbetre innemiljø og - klima i eigen heim og på arbeidsplassen.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Verste makkverket av en bok jeg har vært ute for. Har sjelden blitt mer provosert. Forfatteren undervurderer leseren på det groveste, og hele boka er full av gjentakelser både av ord og bilder. Noe så uinspirerende! De samme tørre illustrasjonene, og den evinnelige gjentakelsen av at man ikke må vanne for ofte. Alt som skal sies kunne vært sagt på en halv side. Forferdelig!

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

DemeterTerje MathisenEmil ChristiansenFindussiljehusmorÅsmund ÅdnøyNorahMads Leonard HolvikEileen BørresenTanteMamieTine SundalJan-Olav Selforsmay britt FagertveitAlexandra Maria Gressum-KemppiRuneLisbeth Marie UvaagBjørg L.Kirsten LundKristin_Jane Foss HaugenKarin BergMorten MüllerPiippokattaLene AndresenElinBeTove Obrestad WøienEllen E. MartoledgeofawordChristofferAQuariuskriraStig TCamillaLailaAnne Berit GrønbechBeathe SolbergMorten JensenIngunnJKari ElisabethLars Mæhlum