Omtale fra forlaget
Elina skal som vanlig være en uke hos mormor og morfar i sommerferien. Hvordan skal hun klare seg uten Sigge? Tenk om han glemmer henne! Men så forteller mormor og morfar at de har en overraskelse til henne. Fra den lille stallen ved hytta deres kan hun høre et lite vrinsk ... Lin Hallberg er blitt kalt dronningen av svenske hestebøker, og skriver spennende, nært og varmt om livet i stallen - og om skolen, vennene og familien - i en form som er lett å lese for unge lesere. Margareta Nordqvists illustrasjoner er perfekte til serien om Sigge.
Forlag Gyldendal
Utgivelsesår 2022
Format Lydfil
ISBN13 9788205579033
EAN 9788205579033
Serie Sigge (12)
Språk Bokmål
Utgave 1
Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!
Dette er rett og slett en kjempesøt serie for hestefrelste småjenter. :o) Tror jeg har lest alle og samtlige er godt skrevet og jeg er helt sikker på at hestejentene på småtrinnene elsker denne serien! Likeså samme forfatters serie om ponnien Teddy. :o)
Ingen diskusjoner ennå.
Start en diskusjon om verket Se alle diskusjoner om verket5 bokelskere følger dette verket.
Se alle bokelskere som følger dette verket