Omtale fra forlaget
Ingenting gjør en mann mer edru enn et likfunn om morgenen. Den navnløse hovedpersonen er kriminalforfatter og lever et halvt utsvevende og halvt forutsigbart liv i hovedstaden. Når han en dag finner et lik i oppgangen til en venninne i Oslo sentrum forandrer livet hans seg, og grensene mellom fiksjon og virkelighet blir uklar. Jon Øistein Flink har denne gangen skrevet en underholdende kriminalroman.
Forlag Cappelen Damm
Utgivelsesår 2015
Format Lydfil
ISBN13 9788202488543
EAN 9788202488543
Genre Krim
Språk Bokmål
Utgave 1
Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!
vet ikke helt, syntes boka var litt merkelig,mange krumspring i språket. Ting ble gjentatt ørten og førti ganger... krimmysteriet var såpass spennende at jeg måtte lese ferdig likevel
Ingen diskusjoner ennå.
Start en diskusjon om verket Se alle diskusjoner om verket23 bokelskere følger dette verket.
Se alle bokelskere som følger dette verket